Gewoon Energie

Gewoon Energie levert stroom en gas met standaard groene stroom.

Gemiddelde beoordeling

Prijs 7,5
Klantenservice 7,5
Algemeen 7,5

Plus- en minpunten

Dit zijn de belangrijkste plus- en minpunten van Gewoon Energie, op basis van het contractaanbod en de ervaringen van klanten.

Pluspunten

Keuze uit vaste en variabele contracten.
Klantportaal Mijn Gewoon en vernieuwde app

Minpunten

Relatief hoge terugleverkosten

Gewoon Energie tarieven

De huidige tarieven van Gewoon Energie zijn € 0,273 per kWh stroom en € 1,492 per m³ gas. Deze tarieven zijn berekend voor het goedkoopste contract in de energievergelijker op 11 oktober 2026.

Volledig overzicht van de energietarieven bij Gewoon Energie:

Energietarieven van Gewoon Energie
Contract Stroom /kWh Gas /m³
Vast (1 jaar) € 0,304 € 1,620
Vast (2 jaar) € 0,285 € 1,553
Vast (3 jaar) € 0,273 € 1,492
De tarieven worden dagelijks gecontroleerd.

Teruglevering

Lever je stroom terug aan het net, bijvoorbeeld met zonnepanelen? Dit zijn de tarieven die Gewoon Energie daarvoor hanteert in 2027.

Terugleververgoeding voor elke kWh die je teruglevert € 0,086
Terugleverkosten voor elke kWh die je teruglevert − € 0,133
Netto terugleververgoeding wat je per kWh overhoudt = € 0,000

Lees meer over terugleverkosten bij zonnepanelen.

Over Gewoon Energie

Gewoon Energie levert stroom en gas met standaard groene stroom. De aanbieder zou je kunnen omschrijven als eenvoudig en digitaal: je regelt vrijwel alles via Mijn Gewoon en de mobiele app.

Contractvormen zijn vast (1 of 3 jaar) en variabel. Op de tariefpagina worden de verschillen uitgelegd en kun je actuele tarieven berekenen of het tariefblad downloaden (per periode).

Gewoon Energie is een merk van Innova Energie B.V., een energieleverancier die sinds 2010 actief is op de Nederlandse markt.

Contactgegevens

E-mail: klantenservice@gewoonenergie.nl
Telefoon: 070 240 0677
Website: www.gewoonenergie.nl

Betaal jij te veel voor jouw energierekening?

Al 625.000 Nederlanders vergeleken energie via ons.

Gewoon Energie ervaringen

Review
7,5 op basis van 4 reviews
Prijs 7,5
Klantenservice 7,5
Algemeen 7,5
Evert Laats 27 oktober 2025

Een leverancier die doet wat die moet doen. Vast contract van 3 jaar verkopen. Een laag tarief. Ook nog een daltarief hanteert wat dan weer 1 cent goedkopen is. Prima app waar je per dag kan zien wat je gebruikt hebt. Ook erg gebruik vriendelijk. Zeer tevreden.

Prijs10,0 Service9,0 Algemeen10,0
Reageren
Jan Franken 27 oktober 2025

Gewoon energie geeft maandelijks een overzicht van mijn verbruik ook t.o.v. vorigjaar en geeft ook bespaar tips.

Prijs8,0 Service6,0 Algemeen6,0
Reageren
J Hulsbos 27 oktober 2025

Naar mijn mening is dit bedrijf goed bezig. Begeleid de klanten goed en geeft overal goed uitleg over. Heb een klein probleem gehad en dit hebben we goed opgelost samen. Dus dik te goed te spreken over deze leverancier. Vriendelijke groet, Jan Hulsbos

Prijs9,0 Service9,0 Algemeen9,0
Reageren
Bertus Alferink 27 oktober 2025

Erg duur en de klantenservice zou zich ook beter in kunnen leven in de klant.

Prijs3,0 Service6,0 Algemeen5,0
Reageren

Schrijf een review

Prijs
Klantenservice
Algemeen

Ontvang tot € 600,-
welkomstkorting