Waar ben je naar op zoek?

Energiedirect

Energiedirect tarieven

Hieronder staan de actuele stroom- en gastarieven van Energiedirect.

Contract
Stroomprijs per kWh
Gasprijs per m3
Variabel
€ 0,281
€ 1,382
Vast (1 jaar)
€ 0,250
€ 1,323
Vast (3 jaar)
€ 0,266
€ 1,380

De tarieven worden dagelijks gecontroleerd.

Actie

Tijdelijke actie: Tot € 160 korting (voor nieuwe klanten). De hoogte van de korting kan verschillen per contract en verbruik.

Terugleververgoeding

Voor stroom die je netto teruglevert ontvang je bij Energiedirect een vergoeding van € 0,050 per kWh.

Terugleverkosten

Voor elektriciteit die je teruglevert aan het net betaal je bij Energiedirect vanaf 1 juli 2024 terugleverkosten.

Kan het goedkoper?

Plus- en minpunten

  • Fijne energie-app
  • Scherpe flexibele tarieven
  • Onderdeel van Essent
  • Hoge overstapkortingen
  • Lage terugleververgoeding
  • Hoge terugleverkosten

Over Energiedirect

Energiedirect is één van online prijsvechter energieleverancier van Nederland. Het energiebedrijf werd in 2002 opgericht en een vormt onderdeel van Essent. Inmiddels hebben ongeveer 700.000 klanten een energiecontract bij Energiedirect (cijfer: 2024).

Door administratieve zaken en de klantenservice zoveel mogelijk online te laten plaatsvinden, kunnen er doorgaans lagere tarieven geboden, vaak in combinatie met een welkomstkorting voor nieuwe klanten.

600 ervaringen

Plaats review

Schrijf een beoordeling

Wat vindt u van Energiedirect?

Prijs
Klantenservice
Algemeen
  • CCo – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Contact verloopt via internet.
    Dat je voor terug leveren van energie moet gaan betalen, is schandalig.
    Net geïnvesteerd in zonnepanelen.

    Reageren
  • CCor D. van Wijk – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Het is èèn van de beste energieleveranciers welke te maken heeft met deze review.
    Daarbij komt ook de tipgeving een of andere puzzel met een te wibij de hanmdsennen prijs.
    En of een tip omtrent een bij de handse reclame om die op te zoeken.!!

    Reageren
  • TTineke Leidelmeijer – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Telefonisch goede afspraken kunnen maken.

    Reageren
  • LLouise – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Prettig en duidelijk contact bij het aangaan van de nieuwe contractperiode vorig jaar. Niet drammerig.

    Reageren
  • JJohan van Vulpen – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Snel en correct handelen. Oom met de chat,prima.!

    Reageren
  • JJolanda – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Heb geen problemen met deze leverancier zijn altijd behulpzaam.

    Reageren
  • RRobert – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Had een vast 3 jarig contract voor stroom EN gas bij Engie, dat binnenkort afloopt. Was over Engie best tevreden en had graag weer willen verlengen met 3 jaar. Helaas bleek Engie laks met het aanbieden van 3 jarige contracten, men bood mij alleen een 1 jarige optie. Ben daarom overgestapt naar Energie Direct (via LEV, Landelijke Energie Vergelijker), dat WEL o.a. 3-jarige contracten biedt en de overstap prima voor me regelt en bevestigt.
    Net na de contract-overstap blijkt Engie nu ook opeens weer 3 jarige contracten te bieden.
    Voor mij en voor Engie te laat…..na maandenlang dit bij hen aangekaart en gevraagd te hebben. Energiedirect is voor mij in elk geval veel slagvaardiger en klantgerichter gebleken.
    Tot nu toe alleen maar positieve reviews plus eigen positieve ervaringen met Energiedirect.

    Reageren
  • HHenk Quadakkers – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Zeer tevreden,vooral het overzicht over het verbruik van stroom en gas

    Reageren
  • JJohan van Vulpen – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Ons contract liep teneinde na kort en kordaat handelen, een prima voorstel ontvangen. Chapeau. Zelfs dat kan via het Chatten.

    Reageren
  • WWitpaard – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Goede ervaringen en duidelijk.

    Reageren
  • HHenk den Hollander – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Na de coronatijd met een vast contract voor 3 jaar, nu weer een vast contract voor 2 jaar. Zonnecellen leveren een overschot aan elektriciteit voor een warmtepomp, waardoor mijn gasverbruik meer dan gehalveerd is. Altijd netjes behandeld, kortom erg tevreden over Energie direct.

    Reageren
  • LL.Pulles-Meulensteen – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Dit bevalt me goed,krijg duidelijk uitleg.
    Vriendelijke mensen,geen ellenlange vragen.
    Ik voel me hier prima bij!!!!!

    Reageren
  • MMWA Burgers – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Vier jaar geleden had ik energie direct . Jaar later overgestapt op een ander. Maar….. na een jaar weer terug bij energie direct. De bereikbaarheid, service en transparantie zijn klasse. Elke maand een overzicht van verbruik wat makkelijk te lezen is en te vergeten met voorgaande periodes. Ook voor ouderen die niet zo handig zijn met de moderne media is het makkelijk te volgen zonder veel poespas.

    Reageren
  • HHenk den Hollander – 06 augustus 2024

    Na de coronatijd met een vast contract voor drie jaar, nu een vast contract voor 2 jaar. Zonne energie wordt nog steeds een beetje vergoed. Door een warmtepomp is het gasverbruik meer dan gehalveerd en de elektriciteit wordt vergoed door zonnecellen. Kortom ik ben erg tevreden over Energie direct.

    Reageren
  • DDave Preijers – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Goed ben je wanneer Energie Direct jou als klant binnen willen hengelen. Probeer je daarna telefonisch contact te krijgen met ED dan zijn zij niet thuis. Ongelofelijk slecht vind ik dit. Zo ga je niet met je klanten om. Ik heb voorlopig nog een contract lopen bij energie direct maar daarna stap ik direct over na een andere leverancier die wel oog heeft voor de klanten.

    Reageren
  • OOkke van der Kamp – 06 augustus 2024

    Energie Direct levert mij gas en elektra tot mijn Grote tevredenheid

    Reageren
  • CCarin buiter – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Ik ben zeer tevreden over energie direct

    Reageren
  • JJ.r.tirion – 06 augustus 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Elke maand een overzicht van mijn verbruik

    Reageren
  • RRitch – 29 april 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Al jaren tevreden klant. Goede bereikbaarheid, zowel telefonisch als chat.

    Ze zijn altijd goed bereikbaar via: +31738501834

    Vriendelijk en professionele firma. Eigenlijk vrij weinig op aan te merken. Ook in mijn familiekring hoor ik louter positieve geluiden.

    Reageren
  • DDmytro – 25 april 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Ik raad het bedrijf Energy Direct absoluut niet aan. Hun klantenservice is gewoon verschrikkelijk. Allereerst hebben ze geen normale telefonische bereikbaarheid, wat het oplossen van problemen bemoeilijkt. De boekhouding werkt ontzettend slecht – ze maken constant fouten in contracten. In mijn geval hebben ze twee contracten afgesloten op hetzelfde adres, maar met verschillende achternamen. Toen ik ze op de fout wees en vroeg om een van de contracten te annuleren, probeerden ze dit meerdere keren, maar elke keer heractiveerden ze het geannuleerde contract, waarbij ze een boete in rekening brachten voor voortijdige beëindiging van het contract.

    Het is onmogelijk om contact op te nemen met de klantenservice en de situatie goed uit te leggen. Alle communicatiekanalen, behalve de online chat, zijn afgesloten, en de chat-operators zijn compleet nutteloos en hebben geen enkele nuttige informatie. Met dit niveau van dienstverlening is het gewoon ondraaglijk om met dit bedrijf samen te werken. Bespaar jezelf de moeite en mijd Energy Direct!”

    Reageren
  • JJoop – 04 maart 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Top zaak

    Reageren
  • PPiethoane – 26 februari 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Goede tarieven voor nieuwe klanten, maar voor bestaande klanten zorgen ze niet zo goed. Tarieven waren bij verlenging10 cent hoger voor gas en 14 cent voor stroom,
    Beetje jammer

    Reageren
    • Wwillem – 16 april 2024

      @Piethoane Wqs mij ook opgevallen. Heb met ze gemaild en gezegd dat ik over zou stappen. Krijg nu binnen twee weken een nieuw aanbod.

      Reageren
    • MMarco – 06 juli 2024

      @Piethoane

      Bij mij ook. Belachelijke zaak. Ik stap over

      Reageren
  • CCid – 17 februari 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Net .bovergestapt. goede service, goede prijs

    Reageren
  • RRiet Rambags-Havens – 04 februari 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    Jammer dat ik bij afloop van mijn contract maar voor 1 jaar vast kan zetten.

    Reageren
  • JJolanda Feder – 02 februari 2024

    Prijs

    Service

    Algemeen

    We hebben gelukkig een 5 jarig contract afgespoten voordat de prijzen gingen stijgen en daar zijn we heel blij mee.

    Reageren